Tühi

Kokku: 0,00 €

Öko mate tee 400g

9,99 €

Kellele meeldib tee puhas maitse, – see mate tee on just Sinu jaoks ja 100% mahedalt kasvatatudTaquari ülemise oru vanades metsades asuvatest istandustest käsitsi korjatud lehed on pakendatud 2-3 kuud pärast saagikoristust. Võimas taim on kasvatatud ja ladustatud ilma kahjulike taimekaitsevahendite ja väetisteta. Sellel on kaks Agrobiotesti sertifikaati ja ECOCERT – 100% garantii. Yerba Mate Green MAHE koostises on 95% suured lehed ja 5% väikesed lehekestega pulgad.

Koostisosad: mahedalt kasvatatud matepuu lehed (paraguai iileks).

Kasutusõpetus: Kui eelistad mahedamat teed, valmista see sarnaselt taimeteele. Et saavutada tugevam mõju, kasuta mate sõprade seas levinud valmistusviisi: aseta bombilla (traditsiooniline metallist joogikõrs, mil ühes otsas sõel, et matepuru suhu ei satuks) jooginõusse, täida see 1/4 – 3/4 ulatuses mate teega, vala nõusse vesi temperatuuriga 70-80°C, ära sega. Selliselt saad samale kuivaks joodud matele vett valada väga mitu korda, kuni see kaotab maitse. Matet saab valmistada ka jääveega.

Efektiivse toimega tee valmistamiseks klassikalises teekannus või presskannus võta teesegu oluliselt rohkem kui tavapärase taimetee valmistamiseks. Võimalusel kasuta vähese karedusega allika- või filtreeritud vett. Soovi korral lisa viil sidrunit või magusta endale meelepärase magustajaga.

Tootja: Brasiilia