Tühi

Kokku: 0,00 €

BioCare- BioAcidophilus probiootikum 60 kapslit

30,90 €

10 miljardit kliiniliselt testitud LAB4 bakterit

Stabiilne ja efektiivne preparaat, mis sisaldab ainulaadseid LAB4 kompleksi bakteried. Need on inimeselt saadud happe- ja sapikindlad tüved, mis asustavad efektiivselt soolestikku. Üks kapsel sisaldab 10 miljardit elujõulist bakterit koos sigurist saadud fruktooligosahhariididega.

KASUTUSJUHISED: Üks kapsel kaks korda päevas koos toiduga või vastavalt professionaali soovitustele. Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku elustiili asendajana. Ärge ületage soovitatud päevast annust.

Päevane annus (2 kapslit) sisaldab: Fruktooligosahhariidid (FOS) 200 mg, Lactobacillus acidophilus (CLT-60 & CUL-21 tüved) 100 mg, Bifidobacterium bifidum ja lactis (CUL-20 & CUL-34 tüved) 11,2 mg.

(õigesti säilitades sisaldab kokku 20 miljardit elujõulist organismi)

KOOSTISOSAD: Fruktooligosahhariidid (Cichorium intybus juur), täiteaine (mikrokristalliline tselluloos), Lactobacillus acidophilus (CLT-60 & CUL-21 tüved), kapsel (hüdroksüpropüültselluloos), Bifidobacterium bifidum & lactis (CUL-20 & CUL-34 tüved), paakumisvastased ained (ränidioksiid ja taimne magneesiumstearaat).

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)