Tühi

Kokku: 0,00 €

BioCare- Permatrol 90 kapslit

36,90 €

L-glutamiin koos N-atsetüül-glütkosamiini, L-acidophiluse, gamma oryzanoli (riisiekstrakt) ning E-vitamiiniga.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Toidulisand Permatrol sisaldab probiootilisi baktereid koos glutamiini ja  N-atsetüül-glükosamiiniga. Sisaldab ka E-vitamiini, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, ning gamma oryzanol’i, mis on riisikestades looduslikult esinev õli.

KASUTUSJUHISED: Üks  kapsel kolm korda päevas või nii nagu professionaal soovitab.Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku elustiili asendajana. Ärge ületage päevast annust. Kui olete arstliku järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga.

Päevane kogus (3 kapslit) sisaldab: L-Glutamiin 750mg, N-atsetüül-Glükoosamin (N.A.G.) 450mg, Gamma oryzanol 120mg, E-vitamiin (looduslik) 44mg 367%NRV*-st, Lactobacillus acidophilus (kindlustab 1 miljard elujõulist rakku) 15mg

*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

KOOSTISOSAD: L-Glutamiin, N-atsetüül-Glükoosamin (saadud koorikloomadest), kapsel (hüdroksüpropüültselluloos), Gamma oryzanol, ränidioksiid, E-vitamiin (d-alfa tokoferoolina,), Lactobacillus acidophilus, paakumisvastane aine (taimne magneesium stearaat), kummiaraabik.

Informatsioon allergeensuse kohta: vaata koostisosi tumedas kirjas. 

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)