Tühi

Kokku: 0,00 €

Hemptouch - Õrn hüdrolaatšampoon 250ml

19,00 €

Õrnalt puhastab, tasakaalustab ja rahustab tundlikku peanahka, sobib kasutamiseks ka õrna kehapesemisvahendina.

Šampoon on ette nähtud: Sobib kõigile nahatüüpidele. Mõeldud inimestele, kelle nahal on kalduvus allergilisusele ja ärritusele. Šampooni on soovitatav kasutada igapäevaselt, efektiivse nahakuivuse ja dermatiidi ravimise vahendina. Šampoon rahustab ärritunud, sügelevat nahka ja peanahka. Šampoon sobib lastele. Šampooni koostises ei sisaldu kunstlikke, vahtu tekitavaid koostisosasid, sest hüdrolaatšampoon on välja töötatud eesmärgiga oluliselt kaitsta peanahka, et mustuse eemaldamise tulemusel säiluks peanaha kaitsev hüdrolipiidkiht ja et ei kiirendataks peanaha rasueritust.

Soovitatav on pead pesta kaks korda, teisel korral kasutada šampooni natukene vähem, see on vajalik selleks, et nahka jõuaksid imenduda vajalikud peanahka tasakaalus tavad ained. Teistkordseks juuste loputamiseks soovitame kasutada jahedamat vett, et sulguksid juuksekutiikulid ja juuksed muutuksid läikivamaiks.

Tootekirjeldus:

Veganisõbralik;

Ei ole testitud loomade peal; Ei sisalda THC-d;

Dermatoloogiliselt testitud.

Kanepiõli taaselustab nahka ja tugevdab selle taastumisvõimet, säilitab loomuliku niiskustasakaalu kuivas ja tundlikus nahas ja tugevdab selle kaitsekihti. Õli unikaalne koostis toidab nahka sügavalt, tehes seda poore ummistamata ning seetõttu on õli sobiv ka rasuse ja segatüüpi naha hooldamiseks. Oluliseks kanepiõli omaduseks on see, et see moodustab nahale kaitsebarjääri, mis aitab nahal niiskust säilitada .

Optimaalne omega rasvhapete suhe külmpressitud kanepiõlis tagab inimese kehale optimaalse omega 3,6 ja 9 rasvhapete suhte. Õli sisaldab 80% asendamatuid küllastumata rasvahappeid, mis on olulised rakumembraanide moodustajad, soodustades nende suuremat elastsust, parandades rakkudevahelist energiavoogu ja soodustades toitainete imendumist .

Kanepi hüdrolaat – See haruldane hüdrolaat kiirendab mikrotsirkulatsiooni ja taastab nahka. Seetõttu kasutatakse hüdrolaatšampooni väljatöötamisel peamiselt kanepi hüdrolaati, mis on energiallikaks nahale.

Kanepi hüdrolaati saadakse kanepilehtede auruga destilleerimisel. Kvaliteetne hüdrolaat on läbipaistev, rohelist värvi ja sellele on omane magus maa lõhn .

Kasutamine: Šampooni võib kasutada igapäevase juukse-, peanaha- ja nahahooldusvahendina.  Šampoon masseerida niiskesse peanahka ja juustesse. Loputage juuksed korralikult ja liigne vesi kuivatage ära. Naha pehmendamiseks võib vahendit lisada vanniveele .

Tootja: Sloveenia