Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Juuste ja küünte kompleks 120 kapslit

32,90 €

Täielik kompleks toitaineid küünte ja juuste toetuseks. Selleks, et juuksed ja küüned püsiksid tervena, on vaja mitmeid spetsiifilisi toitaineid. Näiteks tsink on oluline mineraal, mis aitab hoida juukseid ja küüsi normaalsena. Ka kollageen on oluline strukturaalne element, mis on vajalik keratiini moodustamiseks. Juuste ja küünte kompleks sisaldab ka mitmeid teisi toitaineid nagu C-vitamiin, MSM, GLA (gammalinoleenhape) ning räni.

KASUTUSJUHISED:  4 kapslit päevas või vastavalt tervisespetsialisti soovitustele. Ärge ületage päevast annust.Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku eluviisi asendajana.

Soovitatav päevane annus (4 kaapslit) sisaldab tüüpiliselt: Vitamiin C 100mg 125%NRV*-st, Vitamiin B6 (püridoksiin HCl) 10mg 714%, Biotiin 80mcg 160%, Pantoteenhape (vitamiin B5) 100mg 1667%, Tsink 6mg 60%, Kollageen 1200mg, GLA (gammalinoleenhape) 40mg, Metüülsulfonüülmetaan (MSM) 100mg, Räni 140mg

*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

Koostisosad:  Hüdrolüüsitud kollageen (kalast), kapsli kest: želatiin, kurgirohuõli pulber (paakumisvastane aine: ränidioksiid; antioksüdant: segutokoferoolid), ränidioksiid, vitamiin C (kaltsiumaskorbaat), kaltsiumpantotenaat, metüüülsulfonüülmetaan, taimne magneesiumstearaat, tsinktsitraat, püridoksiin HCl, d-biotiin.

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, tärklist, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimaprodukte, kunstlikke värv-, säilitus- ega maitseaineid.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)