Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Kurgirohuõli 30 kapslit

13,90 €

Hormonaalsed probleemid võivad naiste jaoks olla murettekitavad kogu elu jooksul. Kurgirohuõli on rikkalik GLA allikas, mis on kasulik oomega-6 rasvhape. Iga kapsel sisaldab keskmiselt 220 mg GLA-d, mida on kolm korda rohkem kui kuningakepi õlis. GLA on eelühendiks prostaglandiinide (hormoonilaadsete ühendite) tootmisele, mis reguleerivad paljusid keha funktsioone.

  • Kurgirohuõli sisaldab kõige rohkem GLA-d (gammalinoleenhapet)
  • Sisaldab kõrge kvaliteediga oomega-6 rasvhappeid kurgirohuõlist
  • Igas vanustes naistel võib esineda hormonaalset tasakaalutust, aga kõige tihedamini esineb seda menstruatsiooni eelsel perioodil
  • Meie kurgirohuõli ei sisalda pürrolisidiinalkoloide (pyrrolizidine alkaloids)

Kasutusjuhend: Võtke 1 kapsel päevas koos söögiga, või vastavalt professionaali soovitusele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Päevane kogus (1 kapsel) sisaldab: Kurgirohuõli 1000mg millest GLA-d (gammalinoleenhapet) 220 mg

Koostisosad:  Kurgirohuõli (borage oil) (antioksüdant: sidrunhape), kapsli kest: želatiin, glütseriin; antioksüdant: segutokoferoolid (looduslik E-vitamiin).

EI SISALDA suhkrut, soola, tärklist, nisu, gluteeni, maisi, pärmi, laktoosi, piimaprodukte, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.

Toodet ei ole testitud loomadel. 

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)