Tühi

Kokku: 0,00 €

Khadi - Helepruun taimne juuksevärv 100g

3,61 €

Hallide, blondide või blondeeritud juuste puhul soovitame esmalt juukseid värvida näiteks Henna, Amla & Jathropa juuksevärviga. Värvile võib juurde segada ka Khadi Amla, Henna, Indigo või Cassia värvi, et saada erinevat tooni. 

Enne kasutamist proovi kindlasti toodet väiksel juuksesalgul. 100g pulbriga saab värvida kuni õlgadeni pikki juukseid.

Kasutamine: Cassia; Henna; Henna, Amla ja Jathropa värvide puhul kasuta kuuma vett (90 C); Indigot sisaldavate värvide puhul (Indigo, helepruun, tumepruun, pähkelpruun, must) kasuta sooja vett (50 C). Värvi pulbrit ei tohi sisse hingata! Tee veest ja pulbrist ühtlane, tihe kreemjas segu ning määri see soojalt, värskelt pestud ja rätikuga kuivatatud juustele. Kasuta kilemütsi ja rätikut, et hoida juukseid soojas. Lase värvil mõjuda 30 minutit kuni 2 tundi. Mida pikem on värvi mõju aeg seda sügavam ja tugevam saab olema juuksevärvi tulemus. Pese värv juustest korralikult välja, kuid ilma šampooni kasutamata! Šampooniga võib juukseid pesta mitte varem kui 24 tundi pärast värvimist.

Ei sisalda kunstlikke värvaineid. Ei sisalda säilitusaineid. Ei sisalda parfüüme ega eeterlike õlisid. Ei sisalda metallisoolasid. 

Parim enne 06/2019 lõppu

Tootja: India