Tühi

Kokku: 0,00 €

Mate energia tee 200g

4,99 €

Yerba Mate Green ENERGIA on eriti efektiivselt jõudu ja tuju tõstev ainulaadse maitse ja iseloomuga teesegu. Mate teega segatud hoolikalt valitud taimsed lisandid parandavad veelgi kontsentratsiooni ja mälu ning vähendavad väsimust. Kasutatud matepuu sort on Paraguais välja aretatud ning kasvanud üksnes varjulistes istandustes, hoolikalt puhastatud mikroorganismidest ja kuivatatud ilma suitsuta. Tänu sellele kõigele on teel hõrk maitse, milles puudub mõrudus.

Koostis: matepuu lehed (paraguai iileks) 91,8%, Siberi ženšenn, leedrimarjad, põldosi, roheline tee Gunpowder, koriandriseemned.

Roheline Gunpowder tee lisab joogile veelgi jõudu, energiat ning antioksüdante, seeläbi  rakkude vananemist takistades. See tõstes tuju ja on tunduvalt efektiivsem kui valdav enamus kõrge kofeiinisisaldusega energiajooke. Siberi ženšenni juur on imeline tegelane, mis tõstab keha efektiivsust, tugevdab ja samal ajal rahustab südametööd, tugevdab põrna, magu ja neerusid. Seda kasutatakse haigustest taastumisel, füüsilise ja vaimse nõrkuse puhul, luude ja kõõluste hõrenemisel, lihaskontraktsioonides, südame-veresoonkonna haiguste puhul.

Põldosi on räni allikas, mis tugevdab veresooni, juukseid ja küüsi, suurendab kollageenikiudude elastsust, stabiliseerib kollageeni struktuuri, aeglustab naha vananemisprotsessi ja takistab ateroskleroosi teket.

Kasutusõpetus: Kui eelistad mahedamat teed, valmista seda sarnaselt tavapärasele rohelisele, mustale või metsataimeteele. Et saavutada tugevam mõju, kasuta lihtsat viisi: aseta bombilla (traditsiooniline metallist joogikõrs, mil ühes otsas sõel, et matepuru suhu ei satuks) jooginõusse, täida see 1/3 – 2/3 ulatuses mate teega, vala nõusse vesi temperatuuriga 75-85°C, ära sega. Selliselt saad teha mate teest kuni 7 järjest mahedamat tõmmist.

Efektiivse toimega tee valmistamiseks klassikalises teekannus või presskannus, lisa teesegu lihtsalt oluliselt enam kui tavapärase taimetee valmistamiseks. Võimalusel kasuta vähese karedusega allika- või filtreeritud vett. Soovi korral magusta kookossuhkru või mõne muu endale meelepärase magustajaga.

Tootja: Brasiilia