Tühi

Kokku: 0,00 €

Mate tee guaraanaga 200g

4,99 €

Yerba Mate Green guaraanaga on sobiv segu inimesele, kes hindab tugevat stimulatsiooni ja õrna maitset. Segus on ülekaalus roheline leheline mate tee, millele on lisatud guaraanat, rukkilille kroonlehti, saialilleõisi, piparmünti, sidrunheina.

Segu põhjaks on tipptasemel leheline mate teesort Brasiiliast, mille unikaalne maitse tuleneb spetsiifilisest lehtede lõikamise ning kuivatamise viisist. Nii saadakse polüfenoolide ja teofülliini osas rikkalikum infusioon ning mahedam maitse. Segus sisalduv guaraana on tuntud oma stimuleerivate omaduste poolest, kuna sisaldab rohkem kofeiini kui kohv ning teobromiini ja teofülliini, millel on positiivne mõju mälule ja keskendumisvõimele. Guaraana ja mate koondatud jõud vabaneb järkjärgult iga tõmmisega. Kellele meeldib laupäeval mängida veidi kauem või on raske trenni teha, proovige seda matet, me teame, millest räägime. 

Koostisosad: Matepuu lehed (paraguai iileks) 93%, guaraana pulber 2%, münt, sidrunhein, saialill, rukkilill, aroom.

Kasutusõpetus: Kui eelistad mahedamat teed, valmista see sarnaselt taimeteele. Et saavutada tugevam mõju, kasuta mate sõprade seas levinud valmistusviisi: aseta bombilla (traditsiooniline metallist joogikõrs, mil ühes otsas sõel, et matepuru suhu ei satuks) jooginõusse, täida see 1/4 – 3/4 ulatuses mate teega, vala nõusse vesi temperatuuriga 70-80°C, ära sega. Selliselt saad samale kuivaks joodud matele vett valada väga mitu korda, kuni see kaotab maitse. Matet saab valmistada ka jääveega.

Efektiivse toimega tee valmistamiseks klassikalises teekannus või presskannus võta teesegu oluliselt rohkem kui tavapärase taimetee valmistamiseks. Võimalusel kasuta vähese karedusega allika- või filtreeritud vett. Soovi korral lisa viil sidrunit või magusta endale meelepärase magustajaga.

Tootja: Brasiilia