Tühi

Kokku: 0,00 €

Mate tee marjadega 200g

4,99 €

Loomulik roheline mate värv tuleneb koristusajast, mis toimub Lõuna-Ameerikas alati vihmaperioodil Peamine koostisosa on Brasiilia Mate Green Despalada, mis omaette on kõrgeima kvaliteediga mate tee, sisaldades umbes 95% lehti ja ainult 5% varsi, mille tõttu ei sisaldu tees palju tolmu ega kibedust ja sellel on pehmem maitse. Seda matet kuivatatakse kuuma õhu abil, mitte suitsuga nagu enamikku Paraguaist pärit versioone. Sobib hästi ka mate teega alustajatele.
Koostisosad: matepuu lehed (paraguai iileks) 91%, maasika lehed, goji marjad (sisaldavad säilitusainet E220), kuivatatud jõhvikad, kuivatatud mooruspuu marjad, apelsinikoor, kuivatatud mustsõstrad, kuivatatud vaarikad.

Kasutusõpetus: Kui eelistad mahedamat teed, valmista seda sarnaselt tavapärasele rohelisele, mustale või metsataimeteele. Et saavutada tugevam mõju, kasuta traditsioonilist lihtsat viisi: aseta bombilla (traditsiooniline metallist joogikõrs, mil ühes otsas sõel, et matepuru suhu ei satuks) jooginõusse, täida see 1/3 – 2/3 ulatuses mate teega, vala nõusse vesi temperatuuriga 75-85°C, ära sega. Selliselt saad teha mate teest kuni 7 järjest mahedamat tõmmist.

Efektiivse toimega tee valmistamiseks klassikalises teekannus või presskannus, lisa teesegu lihtsalt oluliselt enam kui tavapärase taimetee valmistamiseks. Võimalusel kasuta vähese karedusega allika- või filtreeritud vett. Soovi korral magusta kookossuhkru või mõne muu endale meelepärase magustajaga.

Tootja: Brasiilia