Tühi

Kokku: 0,00 €

MozziWatch - Looduslik sääse- ja puugivastane sprei 75ml

9,50 €

MozziWatch ei sisalda DEET'i ning on insektitsiidi ja GMO vaba, Sobib kasutamiseks rasedatel ning alates 6 kuu vanustel beebidel. Spray sisaldab looduslikku toimeainet – sidruneukalüptiõli. Erinevalt eeterlikest õlidest on sidruneukalüptiõli tõhusus teaduslikult tõestatud. Toode on meeldiva lõhnaga, see ei riku plastikuid ega jäta jälgi riietele. Looduslik vahend mis võib asendada keemilisi tõrjevahendeid.

-EI SISALDA DEETi, putukamürke ega sünteetilisi koostisosi. GMO vaba.
-Toimeaine: 30% sidruneukalüptiõli (Eucalyptus citriodora)
-Kaitseb 6 tundi sääskede (ka troopilised sääsed), kihulaste ja puukide eest
-MozziWatch Spray sobib kasutamiseks ka rasedatele ja alates 6 kuu vanustele lastele
-Töötab kõikjal maailmas, igas kliimas
-Toode on dermatoloogiliselt testitud
-Kogus ühes pudelis 75ml (lennukisõbralik)

NB! Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga!  Sisaldab tsitronellaali, tsitronellooli, eukalüptooli, limoneeni, linalooli. Võib esile kutsuda allergilise reaktsiooni.

Kasutamine: Sääskede (ka troopilised sääsed), puukide ja muude hammustavate putukate tõrjumiseks nahalt. Kasutamine muul otstarbel keelatud! Pihustada pudelit püstiasendis hoides nahale umbes 10-20 cm kauguselt. Mitte pihustada otse näole, vaid esmalt kätele ja seejärel kanda kätega näole. Vältida aine kandmist silmade ja suu ümbrusesse. Laste kätele mitte pihustada. Pese käed peale kasutamist. Mitte kasutada alla 6 kuu vanustel lastel. Mitte kasutada põletikulisel nahal ega päikesepõletusega nahal. Kaitseb kuni 6 tundi. Dermatoloogiliselt testitud. 

Toimeained: 30% w/w Eucalyptus citriodora õli (hüdreeritud, tsükliline), vesi, denatureeritud etanool, isopropüülalkohol. 

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Alla 6 kuu vanustel lastel kasutamine keelatud. Vältida kontakti silmadega. Käidelda üksnes välitingimustes või hästiventileeritavas kohas. Hoida temperatuuril mitte üle +50C. Hoida jahedas. Hoida kuivas. Hoida eemal süttimisallikast - mitte suitsetada. SILMA SATTUMISE KORRAL: Loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. ALLANEELAMISE KORRAL: juua vett, halva enesetunde korral võtta ühendust mürgitusteabekeskuse või arstiga. 

Toodetud: Ühendkuningriigis (UK)