Tühi

Kokku: 0,00 €

Astachi form - Hea toidulisand külmetushaiguste korral 60 tabletti

18,00 €

Toidulisand; taimne preparaat; 0,6g tablett

Astachi form reguleerib qi liikumist ja harmoniseerib keskmist soojendit (magu, põrn). Preparaat on hea toimega, kui  sümptomiteks on külmakartus, külmavärinad, palavik, peavalu, oksendamine või kõhulahtisus. Astachi form võiks kaasas olla reisima minnes, sest sobib nii külmetushaiguste kui ka seedesüsteemi infektsioonide korral.  

Koostisosad: dauuria heinputke juur (Angelica dahurica root), pooria (Poria cocos), Areca catechu pericarp, süstja armujuure risoom (Atractylodes lancea rhizome), hariliku mandariini koor (Citrus reticulata pericarp), hiina magnoolia koor (Magnolia officinalis bark), pinellia risoom (Pinellia renate rhizome), paakumisvastane aine (kartulitärklis ja sahharoos), uurali magusjuure esktrakt (Glycyrrhiza uralensis root extract), patšuliõli (Pogostemon cablin oil), pronks-lutiklille lehe õli (Perilla frutescens leaf oil), kest (mikrokristalliline tselluloos, glütserool).

Annustamine: 2 tabletti 3 korda päevas 15 minutit peale sööki

Päevane annus 6 tabletti sisaldab: dauuria heinputk 594mg, pooria 594mg, areca catechu pericarp 594mg, süstjas armujuur 396mg, harilik mandariin 396mg, hiina magnoolia 396mg, pinellia risoom 396mg, uurali magusjuur 50mg, patšuliõli 3,6mg, pronks-lutiklill 2,4mg. 

Hoiatused: mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Raseduse või imetamise korral konsulteerige enne tarvitamist spetsialistiga. 

Tootja: Hong Kong