Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - B-vitamiinide kompleks 30 kapslit

17,90 €

Ideaalne B-vitamiinide kombinatsioon, mis aitab võidelda väsimuse ja kurnatusega ning aitab hoida energiat kogu päeva vältel. See ei sisalda mitte ainult kõiki B-grupi vitamiine, sealhulgas tiamiini (vitamiin B1), niatsiini (vitamiin B3) ja pantoteenhapet (vitamiin B5), vaid ka metüültetrafolaati ja metüülkobalamiini (vitamiin B12) tõhusamaks toetuseks ning paremaks imendumiseks. B-vitamiinide kompleks on loodud kiire elustiiliga inimestele ning sisaldab B-grupi vitamiine normaalse energiataseme säilitamiseks ning närvisüsteemi talitluse toetuseks.

  • Laiatoimeline B-vitamiinide kompleks - ideaalne kiire elustiiliga inimestele
  • Vitamiinid B2, B3, B6 ja B12 aitavad vähendava väsimust ja kurnatust ning aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele.
  • Pantoteenhape (vitamiin B5) aitab kaasa normaalsele vaimsele jõudlusele
  • Vitamiinid B1, B3, B6 ja B12 toetavad närvisüsteemi normaalset toimimist ja psühholoogilisi funktsioone.

Kasutusjuhend: Täiskasvanud ja lapsed vanuses üle 13. eluaasta 1 kapsel päevas koos toiduga, soovitavalt hommikusöögi ajal, või vastavalt tervishoiuspetsialisti  soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. B-vitamiinid võivad muuta uriini erekollaseks – see on normaalne.

Päevane kogus (1 kapsel) sisaldab: Tiamiin (vitamiin B1) 50 mg 4545%*NRV-st, Riboflaviin (vitamiin B2) 50 mg 3571%*, Niatsiin (vitamiin B3) 50 mg 313%*, Vitamiin B6 10 mg 714%*, püridoksaal-5-fosfaat 5 mg, püridoksiin HCl 5 mg ,Foolhape 200 mcg 100%*, metüültetrafolaat 100 mcg, foolhape  100 mcg, Vitamiin B12 20 mcg 800%*, Biotiin 50 mcg 100%*, Pantoteenhape (vitamiin B5) 50 mg 833%*, Koliin 50 mg, Inositool 20 mg. *NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

Koostisosad: koliinbitartaat (paakumisvastane aine: silikoondioksiid), kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, tiamiin (vitamiin B1), kaltsium-D-pantotenaat  (vitamiin B5), riboflaviin (vitamiin B2), nikotiinamiid (vitamiin B3), mahuaine: mikrokristalne tselluloos, inositool, püridoksaal-5-fosfaat (vitamiin B6), paakumisvastane aine: magneesiumstearaat, püridoksiinvesinikkloriid (vitamiin B6), paakumisvastane aine: silikoondioksiid, kaltsium L-5-metüültetrahüdrofolaat (foolhape), pteroüülglutamiinhape (foolhape), biotiin, metüülkobalamiin (vitamiin B12).

EI SISALDA: kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid, piimaprodukte, gluteeni, laktoosi, soola, soja, suhkrut, nisu, pärmi

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)