Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Kelp Merevetikapreparaat 180 tabletti

13,90 €

Kanada merevetikas (Ascophyllum nodosum) on saadud puhtast ookeaniveest ning on rangelt kontrollitud saasteainete sisalduse suhtes. Pruunvetikas on sisaldab rikkalikult looduslikku joodi, mis aitab hoida kilpnäärme talitlust normaalsena.  Normaalne kilpnäärme talitlus omakorda on oluline ainevahetuse tasakaalustamiseks ning optimaalse kehakaalu säilitamiseks. Aitab hoida ka naha ja küüsi normaalsena.

Kasutusjuhend: 1 tablett päevas (vastavalt Eestis kehtivatele normidele) koos söögiga, või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust.
Kui tarbite türoksiini või teil on kilpnäärme ületaltlus, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Toode ei pruugi sobida isikutele, kes on allergilised kala või koorikloomade suhtes.
Soovitatav on ka igapäevane multivitamiini tarbimine. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toiduvaliku ning tervisliku elustiili asendajana.

Päevane kogus (1 tablett) sisaldab tüüpiliselt: Pruunvetikas (kuivatatud ja pulbristatud)(annab 150-360mcg joodi) 300mg

Koostisosad:  looduslik vetikapulber, täiteaine: kartuli maltodekstriin, paakumisvastane aine: taimne steariinhape, paakumisvastane aine: ränidioksiid.

EI OLE LISATUD suhkrut, soja, maisi, pärmi, laktoosi, piimatooteid, nisu ega gluteeni, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseained.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)