Tühi

Kokku: 0,00 €

Bishofit Mg - Kannageel 100ml

8,90 €

Kui teie kannad ei näe välja terved ja tunnete ebamugavust? Kui tihenenud konnasilmad ja kukekannused tungivad sügavale jala sisse? Kui kandadel on valulikud lõhed? Selle põhjuseks võib olla vitamiinide ja mineraalide puudus või jalgade ebaõige hooldus. Looduslik tervendav geel Bishofit Mg “Kannageel”, pehmendab kandade nahka tõhusalt ja aitab parandada lõhesid.

Naturaalne vahend kuivadele mõhnadele ja konnasilmadele.

Pruunvetika, B3 vitamiini, mentooli, piparmündi ja lavendli eeterik õli. 

Kasutamine: Kandke geel jalgade puhtale nahale ja hõõruge probleemsetele piirkondadele. Geel imendub paremini pärast sooja dušši või jalavanni. Pange sokid jalga vähemalt 30 minutiks või parem ööseks. Kasutage 1-2 korda päevas.

Kuur: paranemist on näha 5–7 päeva pärast, kuid püsiva efekti saavutamiseks peaks kuur olema 14 päeva. Kukekannuse teraapiaks: hõõru (masseeri) iga päev kanna piirkonda 14 päeva jooksul, intensiivselt kuni tunned soojust. 2 korda päevas.

Ettevaatusabinõud: välispidiseks kasutamiseks. Mitte kanda kahjustatud nahale ja limaskestadele. Preparaadi juhuslikul sattumisel silma loputage veega, vajadusel pöörduge arsti poole. Ei ole ravim. Magneeisumkloriidi sisalduse tõttu geelis võite kasutamise ajal tunda kerget kipitust, eriti kui teil on kuiv nahk. 

Koostisosad: Magnesium Chloride, Aqua, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Сyamopsis Tetragonoloba Gum, Laminaria Digitata Extract, Niacin, Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Arvensis Herb Oil

Tootja: Poola