Tühi

Kokku: 0,00 €

Makseinfo

1. Tellimine

 

Selleks, et Mahe Mandala e-poest tellida peab esmalt registreerima kasutajaks. Kasutajaks registreerimine on lihtne ja kiire ning pärast seda on kliendil võimalik astedada tooteid ostukorvi. Selleks on vaja vajutada "Lisa ostukorvi" nupule, mis asub iga tootekirjelduse all.  Kui klient on valmis tellimist lõpetama, peab selleks vajutama "Vaata ostukorvi" ning seejärel "Maksma" nupule, mis alustab tellimuse vormistamise protsessi.

 

2. Kauba saadavus

 

E-poes olev laoseis on pidevalt uuendamisel, seetõttu võib juhtuda et osa tellitud kaupa on enne tellimuse kinnitamist juba laost lahkunud. Sel puhul teavtitatakse igat klienti arve kaudu, kas kõik tooted on ikka saadaval. 

Kui Teie valitud toode peaks olema laos otsakorral siis toodet arve peal ei esitata. Soovi korral on kliendil alati võimalik otsakorral toode asendada ​mõne teisega enne arve tasumist. Seejärel koostatakse e-maili teel kliendile uus arve. 

 

3. Tellimuse eest tasumine

 

Tellimuse eest tasumine toimub alati arve alusel, mis saadetakse pärast kauba komplekteerimist kliendi e-mailie. 

 

4. Tellimuse täitmine

 

Tellitud kaubad paneme teele hiljemalt 1-4 tööpäeva jooksul peale esitatud arve tasumist.

Kauba saatmine toimub Smartposti ja Omniva pakiautomaatide kaudu. Seepärast peab klient enne ostu kinnitamist valima endale sobiva pakiautomaadi, kuhu on sobilik kaupa toimetada.

Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, seega saad paki vastu võtta oma igapäevaste käikude kõrvalt. Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadetakse paki saaja mobiiltelefonile SMS-teate, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks.
Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes. 

Pikemalt saab Smartposti teenuse kohta informatsiooni: http://uus.smartpost.ee/

Pikemalt saab Omniva teenuse kohta informatsiooni: https://www.omniva.ee/

 

5. Toodete tellimine välisriikidesse

 

Hetkel ei ole võimalik e-poes olevat kaupa tellida väljaspool Eesti piirkonda. 
 

6. Andmekaitse

Kõiki www.mahemandala.com  salvestatavaid kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Meie ei avalda neid andmeid kolmandale osapoolele. Soovi korral on võimalik teie andmed www.mahemandala.com  andmebaasist kustutada

 

Lisaküsimuste puhul on alati võimalik meile kirjutada aadressitel: info@mahemandala.com või marlen@mahemandala.com.