Tühi

Kokku: 0,00 €

Makseinfo

1. Tellimine

Selleks, et Mahe Mandala e-poest tellida peab esmalt registreerima kasutajaks. 

Kasutajaks registreerimine on lihtne ja kiire. Esiteks on vaja valida omale sobiv kasutajanimi ning lisada teie e-posti aadress. Samuti on vaja läbi lugeda privaatsuspoliitika tingimused ning nendega nõustuda. Viimaseks peab turvalisuse huvides täita ülesanne, kus tuleb kasti kirjutada pildil olevad tähed/numbrid. Pärast seda saabuvad teie e-posti aadressile edasised juhised parooli valimise kohta.

Kui kõik see on tehtud, on kliendil võimalik asedada tooteid ostukorvi. Selleks on vaja vajutada "Lisa ostukorvi" nupule, mis asub iga tootekirjelduse all.  Kui klient on valmis tellimist lõpetama, peab selleks vajutama "Vaata ostukorvi" ning seejärel "Maksma" nupule, mis alustab tellimuse vormistamise protsessi.

2. Kauba saadavus

E-poes olev laoseis on pidevalt uuendamisel, seetõttu võib juhtuda et osa tellitud kaupa on enne tellimuse kinnitamist juba laost lahkunud. Sel puhul teavtitatakse igat klienti arve kaudu, kas kõik tooted on ikka saadaval. 

Kui Teie valitud toode peaks olema laos otsakorral siis toodet arve peal ei esitata. Soovi korral on kliendil alati võimalik otsakorral toode asendada ​mõne teisega enne arve tasumist. Seejärel koostatakse e-maili teel kliendile uus arve. 

3. Tellimuse eest tasumine

Tellimuse eest tasumine toimub alati arve alusel, mis saadetakse pärast kauba komplekteerimist kliendi e-mailie. 

Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole tasunud ettemaksu arvel märgitud ajaks.

4. Tellimuse täitmine

Tellitud ja makstud kauba paneme teele hiljemalt 1-4 tööpäeva jooksul peale esitatud arve tasumist.

Kauba saatmine toimub Smartposti ja Omniva pakiautomaatide kaudu. Seepärast peab klient enne ostu kinnitamist valima endale sobiva pakiautomaadi, kuhu on sobilik kaupa toimetada.

Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes, seega saad paki vastu võtta oma igapäevaste käikude kõrvalt. Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadetakse paki saaja mobiiltelefonile SMS-teate, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks.
Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes. 

Pikemalt saab Smartposti teenuse kohta informatsiooni: http://uus.smartpost.ee/

Pikemalt saab Omniva teenuse kohta informatsiooni: https://www.omniva.ee/

4. Tellimuse tagastamine

Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Kaup, mida soovite tagastada, peab olema originaalpakendis ja avamata. Eelnevalt on tarvis teavitada tagastamissoovist 14 päeva jooksul kirjalikult kaupluse meiliaadressil: info@mahemandala.com või marlen@mahemandala.com  

Tühistatud tellimuse (va transpordikulu) summa tagastatakse kliendi pangakontole 14 päeva jooksul peale tagastamissoovi teavituse kättesaamist eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires Mahe Mandala OÜle.

Kauba tagasisaatmisega seotud transpordikulud tasub klient ise, va juhul, kui kaup ei vastanud tellimuses olevale kirjeldusele või on eelnevalt kahjustatud. 

5. Toodete tellimine välisriikidesse

Hetkel ei ole võimalik e-poes olevat kaupa tellida väljaspool Eesti piirkonda. 

6. Andmekaitse.

www.mahemandala.com salvestab ja töötleb järgmisi äri- ja erakontaktide isikuandmeid:

  • Teie kontakttelefon
  • Teie e-posti aadress

Andes oma nõusoleku kasutakatse teie isikuandmeid:​

  • Kodulehe kasutajaks registreerimiseks
  • Kodulehel ostlemiseks
  • Kodulehele sisselogimiseks
  • Kasutaja tellitud toodete saatmiseks

Teie kohta kogutud andmetega saab tutvuda, neid muuta või kustutada vajutades "minu konto" lingile või kontakteerudes meiega otse läbi e-maili: info@mahemandala.com või marlen@mahemandala.com. Teie andmeid ei jagata kolmandatele osapooltele v.a. seadusest tulenevatel juhtudel. 

www.mahemandala.com kasutajana võite igal ajal muuta salvestatud isikuandmeid, piirata töötluse ulatust või paluda andmed kustutada vajutades "Ma tahan olla unustatud" teie konto profiilis või võttes meiega ühendust: info@mahemandala.com või marlen@mahemandala.com. Samuti võite te igal ajal oma nõusoleku tagasi võtta.

www.mahemandala.com ei kogu teadlikult isikiandmeid alla 13 aastate isikute (laste) kohta. Kui www.mahemandala.com saab teada, et on kogunud Isikuandmed siiski lapselt või lapse kohta, lõpetetakse koheselt nende isikuandmete töötlemine. 

Isikuandmeid ei säilitata kauem kui 3 (kolm) aastat teie viimasest kontole sisselogimisest või mitte kauem kui 5 (viis) aastat tehingu sooritamisest (olenevalt sellest, kumb toimub hiljem). www.mahemandala.com säilitab isikuandmeid vaid minimaalselt vajaliku aja. Isikuandmed, mille säilitamise tähtaeg on möödunud, eemaldatakse ja kustutatakse süsteemist.

Isikuandmeid töödeldakse Euroopa Parlamendi ja nõukogu (EL) 27. aprilli 2016. aasta määruse 2016/679 kohaselt.

Teie isikuandmeid töödeldakse teie nõusolekul, mille te annate kodulehel tehtud tehingu kinnitamise hetkel.

Teie nõusolek isikuandmete töötlemiseks on täielikult vabatahtlik, kuid ilma nõusolekuta ei ole teil võimalik ennast veebipoe kasutajaks registreerida ja seal oste sooritada.

www.mahemandala.com kasutab sessiooni- ja püsiküpsiseid. Sessiooniküpsis kustuvad automaatselt pärast igat külastust; püsiküpsiseid aga jäävad alles veebilehe korduval kasutamisel.  www.mahemandala.com kasutab neid, et hõlbustada sisselogimist ja andmete kaitsmist. 

Kõiki www.mahemandala.com salvestatavaid kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt. Meie ei avalda neid andmeid kolmandale osapoolele. 

Lisaküsimuste või kaebuste puhul on alati võimalik meile kirjutada e-posti aadressitel: info@mahemandala.com või marlen@mahemandala.com.