Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Collaflex Goldp puhas mereline kollageen 90 tabletti

27,90 €

Sisadab puhast merelist päritolu kollageeni. Kollageen aitab kaasa moodustada kõõluseid ja kõhreid, toetades seega liigeste tervist ja parandades liikuvust. Kollageen on oluline naha, liigeste, luude, ligamentide, kõõluste, juuste ja küünte moodustumise jaoks.

Kasutusjuhend: Võtke 2 või rohkem (maksimaalselt 10) tabletti päevas 30 minutit enne söögiaega või 2 tundi peale sööki või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast anjnust. Soovitatav on ka igapäevane multivitamiini ja C-vitamiini tarbimine.Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.

Päevane kogus (2 tabletti) sisaldavad tüüpiliselt: Kollageenhüdrolüsaat (mereline, mitte haist) 1400mg

Sisaldab hüdroksüproliini ja hüdroksülüsiini kombinatsioonis teiste aminohapetega, proteiinisisaldus minimaalselt 93%.

Koostisosad: Hüdrolüüsitud kollageen (kalast, s.h. tilaapia, säga ja pangasiuse säga), täiteaine: looduslik Lithothamnion calcarea, täiteaine: mikrokristalliline tselluloos, paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, maisivalgust kate.

EI SISALDA suhkrut, soola, soja, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.

Toodet ei ole testitud loomadel.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)