Tühi

Kokku: 0,00 €

Higher Nature - Glükosamiin HCl kompleks boswelliaga 90 tabletti

25,90 €

Taimne toidulisand. Sobib taimetoitlastele ja veganitele.

Glükoosamiin on aminosuhkur, mida leidub looduslikult sidekudedes – ligamentides, kõhredes ja kõõlustes. Rikastatud boswellia (India viirukipuu) ekstraktiga.

  • Glükoosamiinhüdrokloriid sisaldab 83% puhast glükosamiini, erinevalt glükoosamiinsulfaadist ei ole lisatud soolasid.
  • Higher Nature toode sisaldab rohkem glükoosamiini ühe grammi kohta kui glükoosamiinsulfaat, mis sisaldab enamasti ainult 59% glükoosamiini ja kuni 30% soola (kaalium- või naatriumkloriidi).
  • See toode sobib ka taimetoitlastele, veganitele ning neile, kes on koorikloomade suhtes allergilised.

Kasutusjuhend: 1 tablett päevas kaks korda päevas koos toiduga või vastavalt tervisespetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Kui olete meditsiinilise järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Kui tarvitate verevedeldajaid, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga.

Päevane kogus (1 tablett) sisaldab: Glükosamiini mis sisaldub 662 milligrammis glükosamiinhüdrokloriidis 550mg, Boswellia hape 97,5mg Boswellia serrata’st 113 mg

KOOSTISOSAD: glükoosamiinhüdrokloriid, boswellia serrata. mahuaine: tselluloos; paakumisvastane aine: magneesiumstearaat, ränidioksiid; tableti kate: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (glütseriin).

EI OLE LISATUD: kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid, piimaprodukte, gluteeni, laktoosi, soja, soola, tärklist, nisu, pärmi.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

Päritolumaa: Ühendkuningriik (UK)