Tühi

Kokku: 0,00 €

Vasest käevõru magnetitega Sinine kvarts

26,90 €

Magnetit on juba vanast ajast kasutatud lihaspingete ning valu korral, vere korrastamiseks ja liigeste heaoluks.

Antiikajal hinnati vaske kõrgemalt kui hõbedat ja kulda, omistades sellele fantastilisi omadusi. Vase tervist toetavad omadused on olnud au sees nii egiptlastel, roomlastel, kui ka kreeklastel. Vanad egiptlased kasutasid vaskehteid joogivee puhastajana. Arvati, et
vaskehete kandmine võib leevendada artriidi ja reuma sümtomeid ning aitab paraneda haavadel. Usuti, et vaskehete kandmine võib leevendada nahaprobleeme. Samas ei ole teaduslikke tõendeid, mis kinnitaksid neid väiteid, kuid siiski arvatakse, et vasel on positiivne mõju.
Vask on ka hea õnne metall, avab tee armastusele, pakub üldist kaitset ja laseb küllusel meid leida.

Käevõrus on ühendatud vase- ja magneti head omadused.

Sinine kvarts on julgete ja täpsete inimeste kristall. Aitab võita oma sisemised hirmud ning saada teadlikuks oma sügaval peidus olevatest blokeeringutest.  See kivi julgustab olema avatum, märkama enda ümber toimuvat ning ka ennast loomingulisemalt väljendama. Arvatakse, et  õpetab vastutustunnet, täpsust, korrektsust ja korralikkust. Seda kristalli soovitatakse kanda uute ettevõtmiste algatamisel – nimelt soodustab ta organiseerimisoskuste avaldumist.
See kivi on ka hea peavalu leevendaja ja osade allikate kohaselt võib kaasa aidata kahjulikest sõltuvustest vabanemisel. Dumortieriiti võiksid igapäevaselt kaasas kanda ka kõik pidevalt peavalude küüsis vaevlejad.

Hea kristall kõigile, kes on algatamas mõnda uut ettevõtmist. Suurepärane kaaslane ka siis, kui kuluks ära natuke rohkem julgust ja korda.